GeNÇ FM e HoŞGeLDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GeNÇ FM e HoŞGeLDiNiZ

GeNC FM

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

KaYıP‏PPP(:

YazarMesaj
Dj_JuNioR
aDMiN
aDMiN
Dj_JuNioR

Erkek
İş/Hobiler : -VoLeYBoL-
TeŞeKKüR : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

ReP SiSTeMi
BaŞaRı PuaNı:
KaYıP&#8207;PPP(: Left_bar_bleue1000/1000KaYıP&#8207;PPP(: Empty_bar_bleue  (1000/1000)
aKTiFLiK:
KaYıP&#8207;PPP(: Img_left1000/1000KaYıP&#8207;PPP(: Empty_bar_bleue  (1000/1000)
GüÇLüLüK:
KaYıP&#8207;PPP(: Img_left1000/1000KaYıP&#8207;PPP(: Empty_bar_bleue  (1000/1000)

KaYıP&#8207;PPP(: Empty
MesajKonu: KaYıP&#8207;PPP(:   KaYıP&#8207;PPP(: I_icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 11:56 am

Kayıp gitti ellerimden mutluluk... Ne ben sana yakıştım, ne de sen bana... Ben utangaçlığın yeni yetme terlerini atarken esmer teninde, sen çoktan geçmiştin o yollardan! Benim yollarım hala arnavut kaldırımlı. Eski toprak kokan muhabbetlere sardık biz cigaralığımızı. Öyle ya 80'lerin bebeğiyim ben, darbe mahsûlüyüm. Babamın aramalara takılıp evinde merak ettiği bebeğim... Ağla bebek!!! Sen marka kokan parfümleri sık tenine esmer kız! Ben hala ANNE kokmaktan utanmıyorum! Ama pardon, unutmuşum!!! Saygı kavramı markadan geçiyordu artık değil mi!!!

Senin aşka hasret kalbin aşiret! Kalabalık malı kalbin! Hasretine son vereceğimi bile bile seni kuru kalabalığa terk ediyorum..

FıRaT ÇAMLıDaĞ
https://gencfm.yetkin-forum.com

KaYıP&#8207;PPP(:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SeNDeN NeFReT eDiYoRuM..!!&#8207;